• |
  • |
  • |
Konfiguratoren

Konfiguratory online

Korzystając z naszych konfiguratorów online dla stołów roboczych i SystemMobile do łatwego udostępniania materiałów mogą Państwo w dowolnym momencie zaprojektować indywidualne stanowiska pracy – łatwo i wygodnie.

Konfigurator stanowisk pracy

W przypadku naszych podstawowych stołów roboczych o różnych szerokościach i głębokościach oraz blatach dostępnych jest ponad 500 wariantów podstawowych.

Dzięki wyposażeniu stanowiska pracy w indywidualne akcesoria, dodane pod kątem określonych potrzeb, można zbudować ergonomiczne stanowisko pracy – zarówno w wersji przystosowanej do dużych obciążeń, wersji cechującej się wyjątkową elastycznością, jak i w wersji odprowadzającej ładunki elektrostatyczne (ESD).

Konfigurator SystemMobile

Cztery typy budowy – jeden cel: nowe rozwiązania SystemMobile L, T, U i S firmy item uczynią produkcję jeszcze wydajniejszą, elastyczniejszą i szybszą, a do tego dostępne są od ręki poprzez konfigurator online! Nieważne, o jaki obszar zastosowania chodzi: dzięki konfiguratorowi SystemMobile firmy item można znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla dostępnej powierzchni, wykonując tylko kilka kliknięć myszką. Swój projekt można zindywidualizować, dodając pasujące uchwyty, wyposażenie i ochronę ESD.

Wyszukiwarka techniki liniowej

item MotionDesigner®

Automatyzacja perfekcyjnie skoordynowana. Skorzystaj z item MotionDesigner® - naszego narzedzia ulatwiajacego wybór i projektowanie w celu stworzenia perfekcyjnej kombinacji jednostki liniowej, silnika i sterownika.

TPS – ankieta

Życzysz sobie nowych schodów lub podesty dla Twojej produkcji? Dzięki ankiecie stworzysz szybko i bezbłędnie zapytanie. Indywidualnie i pewnie.

Kontakt

item Polska Sp. z o.o. 
ul. Piołunowa 20 
54-530 Wrocław

Tel.: +48 / 71 / 788 57 00
Fax: +48 / 71 / 788 57 20
E-Mail: info(at)item24.pl

Więcej

Login