item pluspartner czyli sieć ekspertów rozwiązań przemysłowych

Specjalistyczna wiedza i doświadczenie ekspertów item determinuje pomyślne wdrożenie i realizację projektu. Jesteśmy tego pewni! item pluspartner wybierany jest po wcześniejszym sprawdzeniu jego kompetencji i uzyskaniu certyfikacji.

Znajdź kompetentnego specjalistę w swoim regionie i wyjdź poza sztywne schematy.  Wybór item pluspartnera należy do Ciebie! 

Łączy nas pasja oraz wspólny cel: projektowanie, tworzenie i wdrażanie innowacyjnych projektów. Połączenie komponentów systemu modułowego item z kompetencją i umiejętnością item pluspartnera prowadzi do tworzenia rozwiązań najwyższej jakości. item pluspartner to gwarancja jakości.

Profimat Patryk Łowigus

Profimat Patryk Łowigus

To nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo. Zajmujące się kompleksową obsługą klienta w zakresie projektowania i produkcji specjalistycznego sprzętu kontrolnego i montażowego dla różnych gałęzi przemysłu. Dysponujące wykwalifikowanym zespołem specjalistów w zakresie konstrukcji, automatyki oraz obróbki CNC oraz stale podnoszącym jakość  usług przez inwestycje w nowe technologie i maszyny.

ul. Cicha 2C
66-400 Gorzów Wielkopolski

Tel. +48 95 7222 185
E-Mail biuro(at)profimat(dot)pl
profimat.pl

DIKO Polska – Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

Firma Diko jest rosnącą z sukcesem, średniej wielkości grupą przedsiębiorstw działających w obszarze budowy maszyn. Dostarcza nowoczesne systemy automatyzacji produkcji, urządzenia montażowe oraz maszyny specjalne dla wymagających, operujących na całym świecie klientów. Misją grupy DIKO jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla klientów biznesowych posiadających potrzeby automatyzacji i kontroli montażu. Zadaniem urządzeń jest przynoszenie zadowolenia i profitów użytkownikom, poprzez swoją wydajność, niezawodność, ergonomię i bezpieczeństwo.

ul. Krępice, Kwiatowa 36
55-330 Miękinia

Tel. + 48 71 360 40 90
E-Mail info-pl(at)diko-group(dot)com
www.diko.pl

DIKO Polska – Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
PPUH "ZAW" Sp. J. Caban, Wcisło, Zając

PPUH "ZAW" Sp. J. Caban, Wcisło, Zając

Firma "ZAW" Spółka Jawna powstała w 1991 roku i jest producentem specjalistycznych narzędzi produkcyjnych, maszyn i linii montażowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Najnowsze programy komputerowe, dostęp do nowych technologii i materiałów, stałe podnoszenie kwalifikacji załogi pozwala na budowę niezawodnych, energooszczędnych maszyn i linii montażowych.

ul. Szklana 14
43-300 Bielsko-Biała

Tel. +48 33 815 70 35
E-Mail jerzy.kastelik(at)zaw.com(dot)pl
zaw.com.pl

SMART AUTOMATION Sp. z.o.o

Firma SMART AUTOMATION specjalizuje się w automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych. Działalność firmy koncentruje się na redukcji kosztów produkcji, zwiększeniu wydajności, monitorowaniu zachodzących procesów i stałej kontroli cyklów technologicznych na poszczególnych ich etapach. Również w zakres usług firmy wchodzi diagnostyka i serwis całych ciągów produkcyjnych.

ul. Lubelska 45
10-410 Olsztyn

Tel. + 48 723 040 377
E-Mail biuro(at)smartautomation(dot)pl
www.smartautomation.pl

SMART AUTOMATION Sp. z.o.o
"MONAWI" Jacek Kuźniar

"MONAWI" Jacek Kuźniar

Firma MONAWI zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń dedykowanych do potrzeb klientów. Jest ekspertem w automatyzacji procesów produkcji, wykonuje zarówno indywidualne stanowiska pracy, stanowiska kontroli jakości, jak i całe procesy technologiczne obejmujące pojedyncze maszyny, urządzenia oraz kompletne linie produkcyjne. Doświadczenie oraz zaangażowanie pracownikw umożliwia szybką i bezproblemową realizację inwestycji, zapewniając przy tym najwyższą jakość prac.

ul. Krzemienica 48
37-127 Krzemienica 

Tel. +48 17 770 73 34
E-Mail monawi(at)monawi(dot)eu
www.monawi.eu

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Oddział Badawczo Rozwojowy Urządzeń Sterowania Napędów

ŁUKASIEWICZ- Instytut PIAP-OBRUSN zajmuje się projektowaniem oraz budową wysokiej jakości maszyn służących automatyzacji produkcji. Wykonuje innowacyjne urządzenia dedykowane dla określonych procesów produkcyjnych, maszyny sterowane numerycznie, manipulatory, podzespoły, konstrukcje mechaniczne na bazie profili aluminiowych w oparciu o system modułowy MB, stanowiska technologiczne oraz linie produkcyjne w pełni dopasowane do potrzeb klienta. PIAP-OBRUSN dzięki swojemu czterdziestoletniemu doświadczeniu jest wiodącym specjalistą z zakresu techniki napędowej, systemów sterowania oraz robotyzacji produkcji, a przy tym doskonałym partnerem do współpracy.

ul. Stefana Batorego 107
87-100 Toruń 

Tel. +48 56 623 40 21
E-Mail obrusn(at)obrusn(dot)pl
www.obrusn.pl

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Oddział Badawczo Rozwojowy Urządzeń Sterowania Napędów
AmiSter Sp. z o.o. sp.k.

AmiSter Sp. z o.o. sp.k.

Firma Amister jest dostawcą systemów sterowania i rozwiązań opartych na automatyce w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym i AGD. Firmę tworzy zespół doświadczonych inżynierów specjalizujących się w projektowaniu, realizacji oraz integracji systemów automatyki przemysłowej, a także komputerowych systemów nadzoru i sterowania.

ul. Pod Lipami 29
41-940 Piekary Śląskie 

Tel. +48 32 721 84 92
E-Mail amister(at)amister(dot)pl
amister.pl

METALBAU Mariusz Pluciński

Firma Metalbau specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji specjalnych rozwiązań przemysłowych, w budowie m.in.  elementów maszyn, stanowisk i podestów roboczych, obudów, regałów. Metalbau jest ekspertem w dziedzinie automatyki i robotyki, co jest kluczowym atutem w dynamicznej współpracy z firmami z branży motoryzacyjnej. Większość rozwiązań to konstrukcje specjalne według indywidualnych specyfikacji klienta. Innowacja i świadomość wysokiej jakości stanowią podstawę filozofii firmy, co jest osiagalne dzięki zastosowaniu najlepszych technologii, jak i dostępowi do wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pracowników oraz oraz nowoczesnego parku maszynowego.

ul. Polna 9B
62-330 Nekla

Tel. +48 694 973 573
E-Mail m.plucinski(at)e-metalbau(dot)pl
e-metalbau.pl

METALBAU Mariusz Pluciński

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!