Dowolne konstrukcje w 3D: item Engineeringtool

item Engineeringtool to oprogramowanie do projektowania dowolnych i opartych na szablonach konstrukcji 3D bezpośrednio w przeglądarce. Bez konieczności użycia dodatkowych drogich programów – w łatwy i intuicyjny sposób.

Zawsze znajduje odpowiedni profil: item Machiningtool

Szybka droga do obrobionego profilu: nieskomplikowane wybieranie profili i dodawanie akcesoriów – wszystko w jednym programie do projektowania maszyn.

Kilka kliknięć i jest stół: konfigurator stanowisk pracy

Zaprojektuj optymalny stół roboczy do swojej firmy – i wyposaż go w indywidualny osprzęt.

Więcej niż zwykły wózek transportowy: konfigurator wózków SystemMobil

Łatwy i bezpieczny transport skrzyń, towarów i narzędzi za pomocą indywidualnie dobranego wózka SystemMobil. Konfigurator poprowadzi Cię do optymalnego wariantu.

Bezproblemowe łączenie technologii liniowej: item MotionDesigner®

Dobranie idealnej kombinacji jednostki liniowej, silnika i sterownika jest czasochłonne. item MotionDesigner® bardzo szybko zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie.

Do celu w kilku krokach: Asystent zapytania – schody/podesty

Skorzystaj z pomocy „asystenta zapytania schody/podesty” i znajdź rozwiązania takie jak indywidualne przejścia, schody przemysłowe czy podwyższone podesty robocze – optymalnie dostosowane do Twoich pomieszczeń roboczych.

Zalety oprogramowania do projektowania produktów item w skrócie

Korzystaj z naszego oprogramowania do budowy maszyn na wszystkich urządzeniach i w każdej przeglądarce internetowej.
Konfiguratory budowy maszyn przeprowadzają obliczenia, kontrole wiarygodności i wiele innych czynności.
Pobierz dane CAD, uzyskaj dokumentację projektową lub złóż zamówienie online - wszystko z poziomu jednego oprogramowania
Intuicyjne Intuicyjny program do projektowania

Intuicyjne Intuicyjny program do projektowania

Engineeringtool

Odkryj możliwości inżynierii cyfrowej za pomocą narzędzia item Engineeringtool! Korzystanie z tego innowacyjnego oprogramowanie do projektowania  znacznie upraszcza codzienną pracę nad projektem. Ten bezpłatny program do projektowania pozwala na wykonywanie projektów 3D opartych na regułach bezpośrednio w przeglądarce i na dowolnym urządzeniu końcowym. Za naciśnięciem przycisku ten program do projektowania online może dostarczyć Państwu całą potrzebną dokumentację projektową oraz dane CAD w wymaganym formacie. Co więcej, bezpośrednie zamówienie online jest już tylko kilka kliknięć dalej.

DO ENGINEERINGTOOL

Ekspert obróbki profili

Machiningtool

Uciążliwe definiowanie obróbek profili i żmudne przygotowanie rysunków technicznych to już przeszłość! Nasze oprogramowanie do projektowania maszyn przejmie dużą część Twojej dotychczasowej pracy: w programie item Machiningtool wybierzesz online odpowiednią technologię profili, umieścisz łączenia i dodasz obróbki.

Konfigurator do projektowania maszyn automatycznie poprowadzi Cię do najlepszego rozwiązania: łączenia można umieszczać tylko tam, gdzie jest to technologicznie wykonalne. Również wszystkie obróbki przyłączeniowe są wstawiane odpowiednio do połączeń. Atrakcyjna opcja: sporządź kompletną dokumentację projektu 2D – oczywiście automatycznie.

DO MACHININGTOOL  

Ekspert obróbki profili
Profesjonalna ergonomia

Profesjonalna ergonomia

Konfigurator stanowisk pracy

Stanowiska pracy item bazują na solidnych wariantach stołów z regulacją wysokości. Skorzystaj z praktycznego konfiguratora stanowisk pracy i stwórz online indywidualne stanowisko pracy. Z idealnym wyposażeniem wykonasz każde zadanie: bogaty osprzęt pozwala dokładnie dostosować stoły do indywidualnych potrzeb.

DO KONFIGURATORA STANOWISK PRACY

 

Ekspert logistyki wewnątrzzakładowej

Konfigurator SystemMobil

Tak usprawnisz przepływ materiałów: SystemMobil pozwala stawić czoła wszelkim wyzwaniom logistyki wewnątrzzakładowej. Mobilne wózki idealnie nadają się do efektywnego transportu skrzyń, towarów i narzędzi. Skonfiguruj swój własny SystemMobil i rozmieść odpowiedni osprzęt – wszystko jednym kliknięciem.

DO KONFIGURATORA SYSTEMMOBIL   

Ekspert logistyki wewnątrzzakładowej
Ekspert technologii liniowej

Ekspert technologii liniowej

item MotionDesigner®

1000 możliwości kombinacji, jedna rekomendacja: item MotionDesigner® ułatwia wybór i zaprojektowanie odpowiedniego rozwiązania automatyzacyjnego. Na podstawie wpisanych danych program do projektowania maszyn w kilka sekund znajdzie kombinację jednostki liniowej, silnika i sterownika, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb transportowych.

DO MOTIONDESIGNER   

Jeśli chcesz się wspiąć wysoko

Asystent zapytania – schody/podesty

W kilka kroków do optymalnego rozwiązania: system schody/podesty oferowany przez item pozwala zaprojektować zgodne z normami przejścia i podwyższone podesty robocze. System wyróżnia się przede wszystkim bezpieczeństwem i elastycznością. Asystent zapytania online pomaga szybko znaleźć rozwiązanie zgodne z sytuacją przestrzenną.

KONFIGURACJA SCHODÓW I PODESTÓW

Jeśli chcesz się wspiąć wysoko

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!