Zalety oprogramowania do projektowania produktów item w skrócie

Korzystaj z naszego oprogramowania do budowy maszyn na wszystkich urządzeniach i w każdej przeglądarce internetowej.
Konfiguratory budowy maszyn przeprowadzają obliczenia, kontrole wiarygodności i wiele innych czynności.
Pobierz dane CAD, uzyskaj dokumentację projektową lub złóż zamówienie online - wszystko z poziomu jednego oprogramowania
Intuicyjny program do projektowania

Intuicyjny program do projektowania

Engineeringtool

Odkryj możliwości inżynierii cyfrowej za pomocą narzędzia item Engineeringtool! Korzystanie z tego innowacyjnego oprogramowanie do projektowania znacznie upraszcza codzienną pracę nad projektem. Ten bezpłatny program do projektowania pozwala na wykonywanie projektów 3D bezpośrednio w przeglądarce i na dowolnym urządzeniu. Wystarczy jedno kliknięcie myszki, a program Engineeringtool do projektowania online dostarczy Ci całą potrzebną dokumentację projektową oraz dane CAD w wymaganym formacie. Co więcej, bezpośrednie złożenie zapytania online jest już tylko kilka kliknięć dalej.

DO ENGINEERINGTOOL

Ekspert obróbki profili

Machiningtool

Uciążliwe definiowanie obróbek profili i żmudne przygotowanie rysunków technicznych to już przeszłość! Nasze oprogramowanie do projektowania maszyn przejmie dużą część Twojej dotychczasowej pracy: w programie item Machiningtool wybierzesz online odpowiednią technikę obróbki profili, umieścisz łączenia i dodasz obróbki.

Konfigurator do projektowania maszyn automatycznie poprowadzi Cię do najlepszego rozwiązania: łączenia można umieszczać tylko tam, gdzie jest to technologicznie wykonalne. Również wszystkie obróbki przyłączeniowe są wstawiane odpowiednio do połączeń. Atrakcyjna opcja: sporządź kompletną dokumentację projektu 2D – oczywiście automatycznie.

DO MACHININGTOOL  

Ekspert obróbki profili
Profesjonalna ergonomia

Profesjonalna ergonomia

Konfigurator stanowisk pracy

Stanowiska pracy item bazują na solidnych wariantach stołów z regulacją wysokości. Skorzystaj z praktycznego konfiguratora stanowisk pracy i stwórz online indywidualne stanowisko pracy. Z idealnym wyposażeniem wykonasz każde zadanie: bogaty osprzęt pozwala dokładnie dostosować stoły do indywidualnych potrzeb.

DO KONFIGURATORA STANOWISK PRACY

 

Ekspert logistyki wewnątrzzakładowej

Konfigurator SystemMobil

Tak usprawnisz przepływ materiałów: SystemMobil pozwala stawić czoła wszelkim wyzwaniom logistyki wewnątrzzakładowej. Mobilne wózki idealnie nadają się do efektywnego transportu skrzyń, towarów i narzędzi. Skonfiguruj swój własny SystemMobil i rozmieść odpowiedni osprzęt – wszystko jednym kliknięciem.

DO KONFIGURATORA SYSTEMMOBIL   

Ekspert logistyki wewnątrzzakładowej
Ekspert technologii liniowej

Ekspert technologii liniowej

item MotionDesigner®

1000 możliwości kombinacji, jedna rekomendacja: item MotionDesigner® ułatwia wybór i zaprojektowanie odpowiedniego rozwiązania automatyzacyjnego. Na podstawie wpisanych danych program do projektowania maszyn w kilka sekund znajdzie kombinację jednostki liniowej, silnika i sterownika, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb transportowych.

DO MOTIONDESIGNER   

Jeśli chcesz się wspiąć wysoko

Asystent zapytania – schody/podesty

W kilka kroków do optymalnego rozwiązania: system schody/podesty oferowany przez item pozwala zaprojektować zgodne z normami przejścia i podwyższone podesty robocze. System wyróżnia się przede wszystkim bezpieczeństwem i elastycznością. Asystent zapytania online pomaga szybko znaleźć rozwiązanie zgodne z sytuacją przestrzenną.

KONFIGURACJA SCHODÓW I PODESTÓW

Jeśli chcesz się wspiąć wysoko

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!