Nauka z item Academy: Przegląd twoich korzyści

Dostępność w każdej chwili
Certyfikacja z uwzględnieniem wiedzy
Kompletne kursy
Bezpłatne korzystanie

Bez opłat, bez kosztów podróży, bez czasowych ograniczeń: dzięki item Academy elastyczne kursy doszkalające są niezależne od czasu i miejsca. Opanujesz podstawy, samodzielne korzystanie z produktów item oraz specjalistyczną, szczegółową wiedzę o normach i metodach. Wszystkie treści naszych szkoleń online są dostępne w różnych językach.

Zarejestruj się i zaczynaj!

Zarejestruj się i zaczynaj!

Zarejestrowani klienci item mogą korzystać z item Academy bezpłatnie. Konto pozwala na dostęp do sprawdzonych treści edukacyjnych zestawionych przez ekspertów. Dzięki interakcyjnym treściom i przejrzystej strukturze nauka wzbudza zainteresowanie i staje się efektywna. Ty wybierasz tematy i tempo.

Jeżeli chcesz, możesz wykonać test online certyfikujący wiedzę. 

Zarejestruj się tu!

Korzystanie na miejscu

item Academy zawiera praktyczne, fachowe wskazówki montażowe prosto z warsztatu. Zostały one przygotowane do pobrania na tablet lub laptop w miejscu pracy. Filmy wideo wyjaśniają wiedzę online i pokazują z perspektywy konstruktora, jak należy rozwiązywać zarówno typowe, jak i skomplikowane zadania. Poznasz to, co najważniejsze, dokładnie wtedy, gdy będziesz tego potrzebował.

Przejdź do item Academy!

Korzystanie na miejscu

Te kursy są dostępne w item Academy

Szkolenia online zapewniają wiedzę podstawową i najnowsze metody dotyczące tematyki fachowej. Instrukcje produktów i wskazówki montażowe pokazują najprostszy sposób wykonania zarówno typowych czynności, jak i skomplikowanych zadań. Trening obejmuje następujące zakresy tematyczne:

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!