Witamy w przyszłości!

Witamy w przyszłości!

Koncepcja nowych linear motion units® firmy item rewolucjonizuje procesy planowania, budowy i uruchomienia rozwiązań z zakresu automatyzacji. Wszystkie etapy doskonale się ze sobą zazębiają, celem stworzenia gotowego do użytku, kompletnego systemu, bez konieczności dokładnego zgłębiania skomplikowanych szczegółów.

item Motion Designer®

Darmowe oprogramowanie Motion Designer® firmy item, z tysięcy możliwości wylicza doskonałą kombinację dostosowaną do Twojego indywidualnego przypadku. Otrzymujesz zoptymalizowane, kompletne rozwiązanie wraz z informacją, jakie akcesoria zaleca się dla Twojego wariantu. 

Rozpocznij konfigurację teraz

item Motion Designer<sup>®</sup>
item MotionSoft<sup>®</sup>

item MotionSoft®

Konfiguracja wykonywana przez oprogramowanie MotionDesigner® item, płynnie przechodzi w proces uruchomienia nadzorowany przez MotionSoft® item: uprzednio wprowadzone dane zostają  ponownie wykorzystane, co znacznie skraca czas operacji.

 

  • Inteligentne oprogramowanie znacznie ułatwia konfigurację i uruchomienie
  • item MotionSoft® na życzenie samodzielnie wykonuje test całego systemu
  • optymalne ustawienia są określane automatycznie

 

Pobierz

Pomoc i wsparcie

Serwis i pomoc firmy item pozostają do Twojej dyspozycji przez cały cykl życia Twojego rozwiązania z zakresu automatyzacji. Nasz zespół specjalistów służy radą od pomysłu, aż do gotowego urządzenia. Tutaj znajdziesz online pomocne informacje - od podręczników, przez FAQ aż do użytecznych filmików.

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!