Nowości 2022-1

Szybszy dostęp do informacji: W nowym przejrzystym katalogu internetowym znajdziesz wszystkie informacje o nowościach item.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby oglądać filmy instruktażowe, korzystać z konfiguratorów i brać udział w szkoleniach item Academy. Przekonaj się sam i odkryj nową prowadnicę liniową GSF 6 60 z prowadnicą ślizgową i samohamującym trzpieniem trapezowym albo nowe zestawy kolumn stołowych K do regulacji wysokości z napędem korbowym.

Przeglądaj katalog w formie e-paper lub odkryj nowości w katalogu online item!

System przenośników item

Pierwszy system przenośników, który ma takie same korzyści jak system modułowy item!

Z kilku wyspecjalizowanych komponentów bazowych nowego systemu przenośników można stworzyć spełniające indywidualne wymagania przenośniki, które dostępne są w wersji wolnostojącej i do integracji w istniejących systemach. Przenośniki wyróżniają się modułową budową i designem zapewniającym długą żywotność, dzięki czemu można znacznie zmniejszyć nakłady serwisowe, zwiększając w ten sposób wydajność techniki transportowej.

Wszystkie informacje znajdziesz w katalogu online i na stronie z produktami item.

Nowości 2021 / II

Inżynieria mechaniczna i oprogramowanie doskonale skoordynowane! Innowacje produktowe item, które prezentujemy jesienią 2021 roku upraszczają konstrukcję stołów roboczych, wykorzystanie cobotów i zastosowanie jednostek liniowych. Dzięki najnowszym wersjom narzędzi online item można przyspieszyć planowanie i osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie. Po prostu wypróbuj!

Wszystkie informacje o najnowszych komponentach item znajdziesz w aktualnym katalogu Nowości. Możesz pobrać plik PDF lub przeczytać go jako e-papier bezpośrednio w przeglądarce. 

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!