Nowości 2021 / II

Inżynieria mechaniczna i oprogramowanie doskonale skoordynowane! Innowacje produktowe item, które prezentujemy jesienią 2021 roku upraszczają konstrukcję stołów roboczych, wykorzystanie cobotów i zastosowanie jednostek liniowych. Dzięki najnowszym wersjom narzędzi online item można przyspieszyć planowanie i osiągnąć lepsze wyniki w krótszym czasie. Po prostu wypróbuj!

Wszystkie informacje o najnowszych komponentach item znajdziesz w aktualnym katalogu Nowości. Możesz pobrać plik PDF lub przeczytać go jako e-papier bezpośrednio w przeglądarce. 

System stanowisk pracy

Wyjątkowo elastyczny! Nowe stoły Economy stanowią zoptymalizowaną podstawę dla solidnych rozwiązań według indywidualnych pomysłów.

Nowość: modułowe korytko kablowe Economy zapewnia bezpieczne i uporządkowane środowisko pracy również pod stołem. Nowe szafki z szufladami E są idealne do bezpiecznego przechowywania materiałów roboczych w miejscu pracy.

Wszystkie szczegóły dotyczące innowacji item są dostępne w katalogu Nowości lub w katalogu online item.

KATALOG ONLINE

System automatyzacji

Więcej udogodnień! Nowy sterownik BL 1-04/C oferuje w standardzie wszystkie ważne funkcje i interfejsy w kompaktowej obudowie.

Nowość: Zestaw napędowy równoległy 6 60 SE60 łączy jednostkę liniową KGT 6 60 z silnikiem pod kątem 180°, aby zaoszczędzić miejsce. Dzięki nowej szynie prowadnicy z łożyskami kulkowymi liniowymi PS 2-15 powstają wyjątkowo płaskie i kompaktowe prowadnice liniowe.

Odkryj wszystkie nowe funkcje systemu automatyzacji item w katalogu Nowości lub w katalogu online.

KATALOG ONLINE

Seria XMS

Komfortowa obsługa! Dzięki nowemu profilowi X 8 80x80 M45-36° - XMS otwór zintegrowanego kanału kablowego jest nachylony pod kątem 36° w kierunku użytkownika. Zatrzaskowa geometria M45 umożliwia ergonomiczną integrację elementów obsługi.

Nowość: nowy ogranicznik otwarcia drzwi 8 zapobiega zbyt szerokiemu otwarciu drzwi. Ogranicznik płaski może być stosowany do drzwi wykonanych z profili 8 i profili XMS.

Możesz dowiedzieć się więcej o nowościach w katalogu Nowości lub w katalogu internetowym item.

KATALOG ONLINE

Robotyka

Po prostu integracja! Zastosowania z dziedziny robotyzacji item oferują liczne podstawowe moduły do wykorzystania cobotów w produkcji. Szybko modyfikowalne konstrukcje mogą być dostosowane do własnych potrzeb.

Nowość: Używanie cobotów mobilnie czy bezpośrednio na stanowisku pracy? Umożliwia to system modułowy Building Kit item. Nasze przykłady zastosowań można wykorzystać bezpośrednio lub przy niewielkim nakładzie pracy dostosować do własnych wymagań pobierając modele CAD.

Wszystkie zastosowania można znaleźć tutaj, w zakładce ROZWIĄZANIA DLA KLIENTÓW.

Narzędzia Online

Idealne stoły! Za pomocą nowego konfiguratora stanowisk pracy item można w zorganizowany sposób zestawić stanowiska pracy i wyposażyć je w indywidualnie akcesoria. Intuicyjny interfejs prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces konfiguracji. Wszystkie zmiany można natychmiast przeglądać i sprawdzić w 3D.

Nowość: narzędzie do projektowania item potrafi więcej niż jakikolwiek program CAD. Właściwe dla danego projektu kody QR w dokumentacji i na wszystkich komponentach prowadzą do Project Viewer, który pokazuje nawet animowane instrukcje montażu 3D.

Wszystkie konfiguratory artykułów znajdziesz tutaj.

Nowości 2021/I

Więcej mocy, większe obciążenia, lepsze możliwości: Innowacje item - Wiosna 2021 sprawią, że Twoje systemy i instalacje będą jeszcze mocniejsze i bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek.

Dzięki nim możesz przy użyciu zestawów kolumn stołowych E HD wykonać stoły do dużych obciążeń, które nawet pod obciążeniem 1 tony można regulować elektrycznie na wysokość. Na tej stronie znajdziesz linki do wszystkich nowych produktów systemu modułowego MB, systemu stanowisk pracy item, systemu modułowego Lean Production oraz systemu automatyzacji item.

W nowym katalogu wszystkie ważne informacje przedstawione są w przejrzysty sposób. Katalog możesz pobrać w formacie PDF lub zapoznać się z nim bezpośrednio w przeglądarce w formacie e-paper.

System modułowy MB

Blachy węzłowe, nowość item, przeznaczone są do łączenia profili i stosuje się je jako dodatkowe wzmocnienie montowane od zewnątrz. Dzięki ich użyciu nie ma potrzeby przykręcania profili do rowków.

Kolejna nowość: Płyty montażowe: przy ich użyciu można bezpiecznie mocować roboty współpracujące (koboty) do profili. Te solidne płyty dostępne są z nawierconymi otworami lub w wersji do indywidualnej obróbki. Nowością są również łatwe w obsłudze łączniki kostkowe, które wypełniają przestrzeń między profilami.

Wszystkie nowości systemu modułowego MB zawarte są w katalogu nowości lub na stronie katalogu internetowego item!

DO NOWOŚCI

System stanowisk pracy

Zestawy kolumn stołowych E HD item z elektryczną regulacją wysokości przeznaczone są do dużych obciążeń i potrafią podnieść ładunki o maksymalnej wadze 1 tony.

Kolejna nowość: Hydrauliczny moduł podnoszący 8 120x120 HF służy do bezprądowego podnoszenia pojemników i obrabianych przedmiotów o wadze do 100 kg. Nowe ramki do etykiet item w trzech standardowych wymiarach służą do oznakowywania miejsc magazynowych i ułatwiają orientację. Można mocować je na wiele sposobów.

Odkryj wszystkie nowości systemu stanowisk pracy item w katalogu nowości lub na stronie katalogu internetowego item!

DO NOWOŚCI

System modułowy Lean Production

Nowe przegródki D30-55 ESD służą do uniwersalnego dzielenia miejsc magazynowych i ułatwiają przechowywanie produktów w pozycji pionowej oraz zapewniają ich ochronę przed zarysowaniem.

Kolejna nowość: Pomóż swoim pracownikom przy układaniu pojemników KLT w stosy dzięki zastosowaniu rozwiązań Karakuri/LCA oraz obrotowych jednostek piętrujących D30 z blokadą. Zawiasy D30-85 FP oraz dopasowane do nich akcesoria pozwolą stworzyć idealnie domykające się klapy wykonane z systemu profili rurowych D30.

Wszelkie informacje o innowacjach item znajdziesz w katalogu nowości lub na stronie katalogu internetowego item!

DO NOWOŚCI

System automatyzacji

Lekkobieżna prowadnica liniowa 6 60 PS służy jako podparcie systemów liniowych dzięki dwóm odpornym na skręcanie szynom profilowym i dwóm nośnym wózkom z łożyskiem kulkowym.

Prowadnica nadaje się również idealnie jako element manualnych procesów transportowych. Kolejna nowość: Za pomocą zestawu łączników do profili 6/8 80x60 szybko i bezpiecznie zamocujesz prowadnicę liniową KGT 6 60 lub prowadnicę liniową 6 60 w ramie maszynowej z rowkiem 8.

Więcej informacji o nowych produktach znajdziesz w katalogu nowości lub na stronie katalogu internetowego item.


DO NOWOŚCI

Ciągle rozbudowywany system modułowy

Odkryj nowości item! Aktulany katalog nowości oferuje innowacje na ponad 50 stronach. Pobierz katalog lub przeglądaj za pomocą funkcji e-paper.

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!