Inspirujące innowacje – nowości item 2019/II

Zwiększ swoją produktywność dzięki innowacjom item na jesień 2019 roku! Zwiększ swój obszar roboczy i oszczędzaj przestrzeń, integrując komputery ze stanowiskami pracy, co umożliwia bardziej precyzyjną kontrolę rozwiązań Karakuri.

W najnowszym katalogu można znaleźć wszystkie informacje o nowych komponentach. Katalog zawierający wszystkie nowe produkty w systemach modułowych item można pobrać w formacie PDF lub otworzyć bezpośrednio w przeglądarce. W katalogu online item można znaleźć wiele informacji i szczegółów technicznych na temat wszystkich nowych produktów i 3500 innych komponentów systemów modułowych item.

System modułowy MB

Łatwy montaż! Dzięki nowej płycie OCTA 25 można w łatwy sposób wyposażyć kolumnę instalacyjną w powierzchnię roboczą na całym obwodzie. Nowa seria rolek PU 140x110 umożliwia wykonanie indywidualnie dopasowanych układów zautomatyzowanych o prędkości do maks. 16 km/h.

W katalogu online item można znaleźć wszelkie nowe dodatki do systemu modułowego MB.

DO KATALOGU NOWOŚCI

System stanowisk pracy

Wystarczy podłączyć! Uchwyt "Thin Client” można zamontować między monitorem a wysięgnikiem do monitora, aby umieścić komputer bezpośrednio za wyświetlaczem za pomocą przyłącza VESA.

Nowy uchwyt Flex 8 D23-D30 posiada taśmę elastomerową, która pozwala na elastyczne dopasowanie się do kształtu narzędzia i jego pewne zamocowanie.

Odkryj wszystkie nowe produkty w katalogu online item, w tym dane CAD dla wszystkich komponentów z systemem stanowisk pracy.

DO KATALOGU NOWOŚCI

System modułowy Lean Production

Łatwa amortyzacja! Amortyzator D30-110 15 skutecznie zwalnia klapy i podnośniki stosowane w rozwiązaniach Karakuri, zanim uderzą w ogranicznik.

Zamek zatrzasku obrotowego D9.5-120x30 sprawia, że klapy ani podnośniki nawet pod obciążeniem nie zmienią swojej pozycji.

W katalogu online można znaleźć wszelkie informacje dotyczące nowości i danych technicznych wszystkich produktów.

DO KATALOGU NOWOŚCI

Narzędzia online

Nauka „just-in-time”! W item Academy można uzyskać profesjonalną wiedzę w dziedzinie inżynierii uczestnicząc w darmowych kursach online oraz dzięki przewodnikom krok-po-kroku i filmom wyjaśniającym budowę maszyn i świat produktów item. Platforma edukacyjna online w academy.item24.com udostępnia szkolenia i wiedzę, które można od razu wprowadzić w życie.

Łatwy transport – za pomocą programu item MotionDesigner® można w łatwy i precyzyjny sposób skonfigurować mechanicznie zsynchronizowane jednostki liniowe pod kątem każdego zadania transportowego. Projektowanie wytrzymałych rozwiązań automatyzacyjnych dla systemów wieloosiowych nie będzie sprawiać trudności.

Kolejny nowy dodatek – za pomocą programu item MotionDesigner® można w łatwy i precyzyjny sposób skonfigurować mechanicznie zsynchronizowane jednostki liniowe pod kątem każdego zadania transportowego. Wypróbuj oprogramowanie do projektowania i konfiguracji motiondesigner.item24.pl

DO KATALOGU NOWOŚCI

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!