Inspirujące innowacje – nowości item 2020/I

Nowe pomysły dla większej wydajności produkcyjnej: Dzięki nowościom item wiosna 2020 możliwe jest szybsze konstruowanie typowych rozwiązań za pomocą mniejszej liczby komponentów oraz tworzenie zupełnie nowych systemów.

Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w najnowszym katalogu nowości. Katalog możesz pobrać w formacie PDF lub zapoznać się z nim bezpośrednio w przeglądarce.

do centrum pobierania

W katalogu online item znajdziesz informacje i szczegółowe dane techniczne na temat każdej nowości oraz 4000 pozostałych komponentów systemów modułowych item.

System modułowy MB

Automatyczny wpust przesuwny to nowy wymiar montażu. Wpust montowany jest do śruby, a podczas wkręcania samodzielnie poziomuje się w rowku.

Takie rozwiązanie pozwala skrócić czas montażu, zapewniając znane już i bezpieczne oraz trwałe połączenie. Nowy zestaw nogi słupowej 8 służy w różnych systemach ochronnych do mocowania wolnostojących ścianek ochronnych i działowych. Nowe płytki mocujące elementów jezdnych 8 służą do bezpiecznego podnoszenia całych konstrukcji od góry dzięki zaczepowi do mocowania ładunku zgodnego z wymogami CE.

Wszelkie nowości systemu modułowego MB oraz dane techniczne znajdziesz w katalogu online item!

do nowości

System stanowisk pracy

Za pomocą nowego zestawu mocującego szyn nośnych 8 można w okamgnieniu stworzyć nie tylko wyjątkowo lekkie wózki transportowe na pojemniki z obrabianymi przedmiotami, lecz także stabilne pojemniki.

Blok narzędziowy 8 z zaznaczoną kratką służy do uporządkowanego przechowywania bitów i narzędzi. Nowe lampy LED E to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające jednocześnie równomierne oświetlenie obszaru roboczego bez oślepiania.

W katalogu online dostępne są wszystkie nowości systemu stanowisk pracy!

do nowości

System modułowy Lean Production

Nowa jednostka zwalniająca D30 z ryglem T2 sprawia, że proces załadunku i rozładunku układów zautomatyzowanych działa bez zarzutu nawet przy nieznacznej sile wyzwalającej. Dzięki zintegrowanemu łącznikowi nowy kołnierz D30 90x90-80 jest wyjątkowo wytrzymałym rozwiązaniem służącym do mocowania konstrukcji lean do podłogi.

Umieszczona na środku podstawa prowadząca H13 sprawia, że transportowane ładunki utrzymują się z dwóch stron stabilnie na torze, dzięki temu potrzeba mniej profili nośnych oraz elementów łączących.

W katalogu online item dostępne są wszystkie nowości systemu modułowego Lean Production!

do nowości

System automatyzacji

Wytrzymałe rozwiązania wieloosiowe umożliwiają dzięki płytce wózka krzyżowego KLE znacznie szybsze konstruowanie i uruchamianie systemów. Do przesuwania i utrzymania większych ładunków idealnie nadaje się nowa przekładnia 60-16.

Odkryj w katalogu online item wszystkie nowości oraz dane CAD wszystkich komponentów systemu automatyzacji!

do nowości

Narzędzia online

Bezpieczne konstruowanie! Nowe funkcje, np. stały punkt zerowy konstrukcji i szybka zmiana perspektywy, sprawiają, że program item Engineeringtool jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Dodatkowo przeguby umieszczane są automatycznie pod prawidłowym kątem.

Program do projektowania 3D możesz wypróbować na strone https://item.engineering/PLpl/tools/engineeringtool/

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!