Inspirujące innowacje – Nowości item 2020/II

Innowacje item na jesień 2020 roku to nowe rozwiązania, które sprawiają, że przemysłowa codzienność przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Osie liniowe, blaty robocze do urządzeń i wózki transportowe do zadań logistycznych: dzięki nowym metodom item stale rozwija techniczne możliwości.

Wszelkie informacje o nowych komponentach znajdziesz w nowym katalogu Nowości. Katalog możesz pobrać w formacie PDF lub zapoznać się z nim bezpośrednio w przeglądarce. W katalogu online item znajdziesz informacje i szczegółowe dane techniczne na temat każdej nowości oraz 4000 pozostałych komponentów systemów modułowych item.

Nowości 2020/II
Nowości 2020/II

System modułowy MB

Za pomocą nowej płyty z rowkami 8 można wykonać duże i wytrzymałe blaty robocze lub ściany z rowkami na całej długości precyzyjnie rozmieszczonymi na całej ich powierzchni.

Kolejna nowość: innowacyjne, samoprzylepne multibloki służą do szybkiego mocowania elementów powierzchniowych w ramie profilu - bez obróbki i w jednej płaszczyźnie. Nowy wewnętrzny profil ścienny X 8 40x27 służy jako niewidoczne wzmocnienie mocowane za elementami powierzchniowymi lub jako ukryty uchwyt do montażu dodatkowych elementów.

Odkryj w katalogu online item wszystkie nowości oraz dane CAD wszystkich komponentów systemu modułowego MB!

DO NOWOŚCI

System modułowy Lean Production

Nowa zaślepka końcowa D30 H43 jako podwyższony element końcowy, zapobiega ześlizgiwaniu się kabli z profilu nośnego w przypadku podwieszonego mocowania. Takie rozwiązanie ułatwia również transport wózkami.

Kolejna nowość: za pomocą łącznika krzyżowego D30-70 obrotowego można w stabilny sposób i pod dowolnym kątem łączyć ze sobą krzyżujące się profile. Blok łożyska 8 80x80-50 kontroluje ruch obrotowy ruchomych komponentów za pomocą amortyzatorów rotacyjnych, które skutecznie przenoszą nawet wysokie obciążenia.

Wszystkie nowości dotyczące odchudzonej produkcji oraz wszelkie dane CAD dostępne są w katalogu online item!

DO NOWOŚCI

System automatyzacji

Jednostka liniowa KGT 6 60 łączy na najmniejszej możliwej przestrzeni napęd śrubowy z nakrętką kulkową z maksymalnym skokiem wynoszącym 2600 mm z wytrzymałym wózkiem. Bardzo precyzyjne właściwości automatyzacyjne zapewnia powtarzalność wynosząca 0,01 mm.

Kolejna nowość: dostępne od zewnątrz korytka kablowe nowych profili X 8 M45 XMS to rewolucja w budowie kabin maszynowych wyposażonych w zintegrowane moduły sterujące. Za pomocą nowych zawiasów X 8 Al FP4 można w okamgnieniu wykonać bezościeżnicowe drzwi.

Wszelkie informacje o innowacjach item znajdziesz w katalogu Nowości lub w katalogu online item!

DO NOWOŚCI

Konfiguratory i narzędzia online

Narzędzie do projektowania item Engineeringtool dopasowuje teraz automatycznie kąt i długość podpór, jeśli dokonujesz zmian w profilu nośnym ramy podstawowej. Dodatkowe skróty klawiszowe jeszcze bardziej przyspieszają pracę.

Kolejna nowość: od teraz item Academy oferuje testy online oraz oficjalnie uznane certyfikaty. Monterzy i konstruktorzy mogą dzięki temu poszerzyć swoją fachową wiedzę i zdobyć w tym zakresie odpowiednie certyfikaty, które to potwierdzają.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!