Inspirujące innowacje – Nowości item 2021/I

Więcej mocy, większe obciążenia, lepsze możliwości: Innowacje item - Wiosna 2021 sprawią, że Twoje systemy i instalacje będą jeszcze mocniejsze i bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek.

Dzięki nim możesz przy użyciu zestawów kolumn stołowych E HD wykonać stoły do dużych obciążeń, które nawet pod obciążeniem 1 tony można regulować elektrycznie na wysokość. Na tej stronie znajdziesz linki do wszystkich nowych produktów systemu modułowego MB, systemu stanowisk pracy item, systemu modułowego Lean Production oraz systemu automatyzacji item.

W nowym katalogu wszystkie ważne informacje przedstawione są w przejrzysty sposób. Katalog możesz pobrać w formacie PDF lub zapoznać się z nim bezpośrednio w przeglądarce w formacie e-paper.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące nowości oraz dane CAD dostępne są również na stronie katalogu internetowego – podobnie jak ponad 4000 elementów należących do systemów modułowych item.

System modułowy MB

Blachy węzłowe, nowość item, przeznaczone są do łączenia profili i stosuje się je jako dodatkowe wzmocnienie montowane od zewnątrz. Dzięki ich użyciu nie ma potrzeby przykręcania profili do rowków.

Kolejna nowość: Płyty montażowe: przy ich użyciu można bezpiecznie mocować roboty współpracujące (koboty) do profili. Te solidne płyty dostępne są z nawierconymi otworami lub w wersji do indywidualnej obróbki. Nowością są również łatwe w obsłudze łączniki kostkowe, które wypełniają przestrzeń między profilami.

Wszystkie nowości systemu modułowego MB zawarte są w katalogu nowości lub na stronie katalogu internetowego item!

DO NOWOŚCI

System stanowisk pracy

Zestawy kolumn stołowych E HD item z elektryczną regulacją wysokości przeznaczone są do dużych obciążeń i potrafią podnieść ładunki o maksymalnej wadze 1 tony.

Kolejna nowość: Hydrauliczny moduł podnoszący 8 120x120 HF służy do bezprądowego podnoszenia pojemników i obrabianych przedmiotów o wadze do 100 kg. Nowe ramki do etykiet item w trzech standardowych wymiarach służą do oznakowywania miejsc magazynowych i ułatwiają orientację. Można mocować je na wiele sposobów.

Odkryj wszystkie nowości systemu stanowisk pracy item w katalogu nowości lub na stronie katalogu internetowego item!

DO NOWOŚCI

System modułowy Lean Production

Nowe przegródki D30-55 ESD służą do uniwersalnego dzielenia miejsc magazynowych i ułatwiają przechowywanie produktów w pozycji pionowej oraz zapewniają ich ochronę przed zarysowaniem.

Kolejna nowość: Pomóż swoim pracownikom przy układaniu pojemników KLT w stosy dzięki zastosowaniu rozwiązań Karakuri/LCA oraz obrotowych jednostek piętrujących D30 z blokadą. Zawiasy D30-85 FP oraz dopasowane do nich akcesoria pozwolą stworzyć idealnie domykające się klapy wykonane z systemu profili rurowych D30.

Wszelkie informacje o innowacjach item znajdziesz w katalogu nowości lub na stronie katalogu internetowego item!

DO NOWOŚCI

System automatyzacji

Lekkobieżna prowadnica liniowa 6 60 PS służy jako podparcie systemów liniowych dzięki dwóm odpornym na skręcanie szynom profilowym i dwóm nośnym wózkom z łożyskiem kulkowym.

Prowadnica nadaje się również idealnie jako element manualnych procesów transportowych. Kolejna nowość: Za pomocą zestawu łączników do profili 6/8 80x60 szybko i bezpiecznie zamocujesz prowadnicę liniową KGT 6 60 lub prowadnicę liniową 6 60 w ramie maszynowej z rowkiem 8.

Więcej informacji o nowych produktach znajdziesz w katalogu nowości lub na stronie katalogu internetowego item.


DO NOWOŚCI

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!