Poznaj innowacje - nowości item 2018 / II

Pracuj wydajnie i bezpiecznie! W aktualnym katalogu nowości znajdziesz innowacyjne rozszerzenia do systemu modułowego item, aby szybciej osiągnąć pożądany rezultat.

Katalog ze wszystkimi nowymi produktami można pobrać w postaci pliku PDF lub przeczytać go w formie elektronicznej bezpośrednio w przeglądarce internetowej. W katalogu online znajdziesz informacje i dane techniczne dotyczące wszystkich nowych produktów, a także 3500 pozostałych komponentów item.

CZYTAJ TUTAJ

 

System stanowisk pracy

Idealny dla urządzeń mobilnych, które dostarczają ważne informacje, nowy uchwyt na tablet 8 i ramię tabletu 8 można łatwo zamontować na stołach roboczych. Jego mechanizm sprężynowy dostosowuje się do rozmiarów obudowy od 7 do 13 cali.

Uchwyt można obracać bezstopniowo o 360°. Nowość: nowa lupa podświetlana D160 LED zapewnia pozbawione zniekształceń powiększenie i jasne oświetlenie, dzięki czemu praca nie wymaga wysiłku.

W katalogu online item znajdziesz wszystkie nowości systemu stanowisk pracy!

DO KATALOGU NOWOŚCI

System modułowy MB

Perfekcyjne mocowanie: Dzięki nowej dźwigni zaciskowej Pi można łatwo dokręcić i poluzować akcesoria. Ergonomicznie ukształtowane uchwyty ułatwiają obsługę prowadnic ślizgowych lub kątowników regulowanych. Gdy jest mało miejsca, wkładkę i uchwyt można odłączyć przez naciśnięcie przycisku.

Nowością jest również adapter M45 do urządzeń sterujących i sygnalizacyjnych 22 mm, który ułatwia instalację wyłączników stopu awaryjnego lub przełączników wyboru w w kolumnie instalacyjnej item.

Szczegóły techniczne i kompletne dane CAD dla wszystkich produktów można znaleźć w katalogu online!

CZYTAJ W KATALOGU

System modułowy Lean Production

Doskonała ochrona: nowy profil ostrzegawczo-ochronny D30 R28-90 ° posiada elastyczną pustą komorę i czarno-żółte znaki ostrzegawcze.

Ochrona przed uderzeniem w kontrastowym kolorze jest mocowana w łatwy sposób na zatrzask i chroni nie tylko ludzi, ale także urządzenia i produkty. Nowość: złącze D30 T1 ma zintegrowane zabezpieczenie przed przekręceniem wykonane z aluminium.

Odkryj wszystkie nowe funkcje systemu Lean Production w katalogu online!

CZYTAJ W KATALOGU

Narzędzia online

Doskonałe projektowanie! item Engineeringtool jest teraz ściśle powiązany z katalogiem online. Profile można umieszczać w konstrukcjach bezpośrednio z katalogu online item przy użyciu funkcji „przeciągnij i upuść”.

DO KATALOGU

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!