item Nowości 2018/I

Witamy w świecie cyfrowej inżynierii! W nowym Katalogu Nowości znajdziesz ponad 50 nowych produktów systemu modułowego item. Nowe narzędzie Engineeringtool znacznie skróci czas projektowania dzięk opartej na regułach inżynierii i automatycznej korekcie błędów.

Katalog możesz pobrać w formacie PDF lub zapoznać się z nim bezpośrednio w przeglądarce w formie e-papier. W katalogu online item znajdziesz informacje i szczegółowe dane techniczne na temat każdej nowości oraz 3500 pozostałych komponentów systemu modułowego item.

CZYTAJ TUTAJ

 

Narzędzia online

Innowacyjne narzędzie Engineeringtool item to kompleksowe wsparcie podczas projektowania i konfigurowania rozwiązań. Oprogramowanie zna właściwości wszystkich komponentów, posiada łatwy w obsłudze moduł do projektowania 3D i zawsze dobierze odpowiednie akcesoria.

Kolejna nowość: Aktualne wersje programów item MotionDesigner® oraz item MotionSoft® są kompatybilne ze wszystkimi nowymi rozwiązaniami systemu automatyzacji item. 

Wypróbuj narzędzie Engineeringtool item

DO KATALOGU NOWOŚCI

System modułowy MB

Składane drzwi przeznaczone do małych przestrzeni można skonstruować zaledwie w kilka chwil. Umożliwia to sprawdzone rozwiązanie w postaci profili zaciskowych item 8 32x18 i nowego ślizgacza rowkowego 8 do łączników narożnych 8 32x18! Ślizgacz rowkowy wykorzystuje rowek 8 drzwi jako prowadnicę.

Kolejna nowość: Profil 8 320x40 I do przyjmowania dużych obciążeń punktowych lub odcinkowych.

Odkryj wszystkie nowości systemu modułowego MB w katalogu online!

CZYTAJ W KATALOGU

System stanowisk pracy

Bezstopniową regulację wysokości stołów roboczych można teraz przeprowadzić również ręcznie. Nowy zestaw kolumn stołowych 4 80x40 H posiada ręczną korbkę, przy użyciu której można synchronicznie ustawić wszystkie cztery nogi stołu z regulacją hydrauliczną. Sześć rowków systemowych 8 zapewnia pełną kompatybilność. Perfekcyjne rozwiązanie dla mobilnych stołów roboczych dopasowanych do indywidualnych potrzeb!

Wszystkie szczegóły dotyczące nowości systemu stanowisk pracy znajdziesz również w sklepie internetowym item!

CZYTAJ W KATALOGU

System modułowy Lean Production

Nowe, kolorowe listwy ślizgowe D30 od razu pokażą, na co należy zwrócić uwagę. Listwy służą do kodowania kolorystycznego konstrukcji i do ochrony profili bez wytwarzania tarcia. Dostępnych jest pięć kolorów, od zielonego i niebieskiego po czerwony.

Kolejna nowość: Rolka D30/D6-16 T1 zwiększa bezpieczeństwo procesu w rozwiązaniach Karakuri (rozwiązaniach automatyzacyjnych typu low-cost). Zestaw kolumn stołowych 4 D40 H to rozwiązanie umożliwiające bezstopniową regulację wysokości stołów roboczych, bez użycia napędu elektrycznego.

Odkryj wszystkie nowości systemu modułowego Lean Production w sklepie internetowym!

DO KATALOGU

Seria XMS

Jedna podpora ukośna do drzwi na dwóch poziomach! Nowy profil X 8 80x40 2N K15 2T - XMS pozwala bez dużych nakładów stworzyć dwie ościeżnice drzwiowe bez złączy, o zamkniętej stronie frontowej, które chronią na dwóch płaszczyznach przed hałasem i pyłem.

Dane CAD oraz dodatkowe szczegóły techniczne znajdziesz w sklepie internetowym item!

System automatyzacji

Nowe siłowniki napędu item z czujnikiem wartości bezwzględnej poddawane są referencji tylko jeden raz. Sterownik może następnie w każdej chwili zażądać od zintegrowanego pojemnościowego czujnika wartości bezwzględnej wykonanego w technologii Multiturn informacji o tym, ile obrotów w danym momencie wykonał wałek silnika, licząc od ustalonego punktu zerowego - nawet wówczas, gdy urządzenie było odłączone od napięcia.

Kolejna nowość: Za pomocą modułu przenoszącego I/O serii C można łączyć przewody sygnałowe systemu z cyfrowymi wejściami i wyjściami sterowników item serii C. Wytrzymały odbojnik wózka LRE 8 gwarantuje, że w trakcie uruchamiania i podczas eksploatacji wózek nie wypadnie z toru.

CZYTAJ TUTAJ

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!