Korzyści na start

Profile aluminiowe do nieograniczonych rozwiązań
najwyższa stabilność dzięki innowacyjnej technice połączeń
dostępność ponad 3500 komponentów
wytrzymałe i trwałe

System modułowy MB

System modułowy MB item jest rozwiązaniem dla wszystkich konstrukcyjnych zadań w zakresie budowy maszyn i urządzeń. Obszary jego zastosowania obejmują zarówno proste ramy jak i kompletnie zautomatyzowane linie produkcyjne.

Od ponad 30 lat inżynierowie na całym świecie stosują system modułowy MB.Wszystkie komponenty systemu  są ze sobą kompatybilne. Modułowe elementy można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Dzięki temu Twoje pomysły stają się realne. Niezawodność oraz możliwość rozbudowy zapewniają długoterminowe funkcjonowanie konstrukcji.

Uniwersalny i spójny

Uniwersalny i spójny

Jedna zasada - nieskończone możliwości! 2500 elementów systemu modułowego MB item bazuje na identycznych zasadach i metodach. Niezależnie od tego, czy projektujesz prostą ramę maszyny czy kompletnie zautomatyzowane urządzenie - dzięki spójności formy i wykonania, zrealizujesz wszelkie projekty bez konieczności zgłębiania wiedzy z zakresu wielu różnych systemów.

Odkryj różnorodność oferty!

Wszechstronny i kompatybilny

Stosując system modułowy MB budujesz przy użyciu stale tych samych, odpowiednio dobranych profili i połączeń. Duży wybór kompatybilnych ze sobą elementów, pozwala na optymalizację projektów w zakresie rzeczywistych obciążeń, wagi własnej lub przestrzeni zabudowy.

Przejdź DO KATALOGU ONLINE

Wszechstronny i kompatybilny
Stabilny i niezawodny

Stabilny i niezawodny

Specjalna technika połączeń item zapewnia bezpieczne mocowanie konstrukcji, nawet przy najwyższych obciążeniach. Naprężenie wstępne na powierzchniach nośnych profili aluminiowych odpowiada za trwałość połączeń.

Długowieczny i elastyczny

Profile aluminiowe item z rowkami i połączeniami na śruby gwarantują długotrwałe użytkowanie. Profil item z roku 1982 może być nadal łączony z aktualnymi nowościami. Zapewniamy możliwość rozbudowy Twoich aktualnych konstrukcji, wprowadzania do nich zmian oraz ich optymalizacji. Jakość jest wartością, która się opłaca.

Długowieczny i elastyczny
Innowacyjny i praktyczny

Innowacyjny i praktyczny

Dzięki konsultacji z użytkownikami, system modułowy MB jest z roku na rok rozszerzany. Innowacyjne i praktyczne rozwiązania utrzymują go stale na poziomie najnowszego stanu techniki. Stale otrzymujesz nowe możliwości pozwalające szybciej i łatwiej realizować zadania.

Link do nowości

Wysokogatunkowy i bezpieczny

item samodzielnie opracowuje wszystkie profile i elementy dbając o najwyższe standardy jakości. Nasze profile są nie tylko od początku anodowane celem ochrony ich powierzchni. Stosujemy również wyjątkowo kompleksową i wysokogatunkową powłokę anodową, która nie ulegnie uszkodzeniu przez byle zadrapanie.

Wysokogatunkowy i bezpieczny
Wyspecjalizowany i odporny

Wyspecjalizowany i odporny

Wyjątkowe zadanie wymagają wyjątkowych rozwiązań. Dlatego  nasza oferta obejmuje również profile aluminiowe o zamkniętej powierzchni, które są łatwe do utrzymania w czystości, o zaokrąglonych powierzchniach zewnętrznych oraz jako profile serii X o minimalnym promieniu krawędzi. A może potrzebujesz profili ze stali nierdzewnej albo z niezawierającego metalu, wysokowydajnego tworzywa sztucznego? Odkryj liczne materiały wykonania i kształty!

Przejdź do materiałów specjalnych

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!