Zalety

duży wybór technologii napędowych
pomoc przy projektowaniu techniki liniowej, silników i układów sterowania
skonfigurowane i szybko dostępne
bardzo łatwe uruchomienie
Zalety systemu automatyzacji item

Zalety systemu automatyzacji item

Potrzebujesz gotowego do montażu, kompletnego rozwiązania z układem sterowania i silnikiem, czy indywidualnie dostosowanej jednostki liniowej? System automatyzacji item umożliwia jedno i drugie, bez konieczności wybierania rozwiązań kompromisowych w zakresie techniki lub serwisu. Z ekosystemu rozmaitych technologii napędów i prowadzenia można stworzyć rozwiązanie z zakresu automatyzacji które w 100 procentach będzie dostosowane do Twoich potrzeb. Inteligentne oprogramowanie ułatwi projektowanie i uruchomienie systemu.

PRZEJDŹ DO KATALOGU ONLINE

Kompleksowe kompletne rozwiązania

item linear motion units® rewolucjonizują sposób planowania, budowy i uruchamiania rozwiązań z zakresu automatyzacji. Inteligentne oprogramowanie projektowe wylicza, korzystając z tysięcy kombinacji, kompletny system złożony z jednostki liniowej, silnika i układu sterowania, który jest dokładnie dostosowany do Twojego zadania transportowego. Twój item linear motion unit® jest dostarczany w postaci gotowej do zabudowy i może być w krótkim czasie zmontowany i gotowy do pracy.

Odkryj w naszym dziale pomocy dodatkowe materiały, przykładowe programy i instrukcje montażu!

Przejdź do działu pomocy

Kompleksowe kompletne rozwiązania
Gotowe do zabudowy jednostki liniowe

Gotowe do zabudowy jednostki liniowe

Wstępnie zmontowane jednostki liniowe item przyspieszają konstrukcję typowych zadań z zakresu automatyzacji. Składają się z odpowiednio dobranych elementów dla typowych zastosowań. Wybierz z 26 gotowych do zabudowy jednostek liniowych, w których zastosowano różne technologie napędu i prowadzenia - zoptymalizowane dla zadanych prędkości, obciążenia użytkowego, dokładności i skoku. 

Odkryj jednostki liniowe

Specjalne rozwiązania indywidualne

Klasyczne prowadnice liniowe, elementy napędu, wózki czy akcesoria - liczne elementy systemu automatyzacji item można zamawiać również oddzielnie i indywidualnie je łączyć.  Dzięki budowie modułowej i kompatybilności z systemem modułowym MB istnieje możliwość dostosowania rozwiązań do każdego wariantu zabudowy.

Odkryj komponenty

Specjalne rozwiązania indywidualne
Doskonałe planowanie

Doskonałe planowanie

Gwarancja kompletnego zestawu: dzięki oprogramowaniu item MotionDesigner®, nawet nie będąc ekspertem, stworzysz gotowe do zabudowy rozwiązanie z zakresu automatyzacji. Ryzyko projektowe ulega wyraźnej redukcji. Dodatkowo możesz skorzystać z oferowanych przez item osobistych usług doradczych i serwisowych. Podczas uruchamiania, oprogramowanie item MotionSoft® korzysta bezpośrednio z danych, które wcześniej zostały wprowadzone do item MotionDesigner®. Poprawia to efektywność procesu.

Wypróbuj teraz

Formularz kontaktowy

Służymy pomocą przy planowaniu Twoich projektów.
Indywidualnie i wyjątkowo wydajnie.

Uruchom konfigurację

Indywidualne, proste i
wygodne planowanie online

Katalog online

Prosty i wygodny sposób na
złożenie zapytania!